بازار خرید و فروش خودرو در هفته جاری پس از سخنان وزیر صنعت - ازدواج با برکت

ازدواج با برکت
ورود شما به ازدواج با برکت را خیر مقدم عرض می نماییم.
به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید.

تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست .

نويسندگان
علیرضا فلاحی
موضوعات وب
 
تبلیغات


بازار خرید و فروش خودرو در هفته جاری پس از سخنان وزیر صنعت
ساعت ۱:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۱٤   کلمات کلیدی: خرید و فروش ،خودرو ،بازار خرید و فروش خودرو ،سخنان وزیر صنعت

گروه اقتصادی: بازار خرید و فروش خودرو در هفته جاری پس از سخنان وزیر صنعت، معدن و تجارت دچار آشفتگی شد و قیمت هر خودرو به طور متوسط حدود 2 میلیون تومان افزایش یافت.

 

شفیعی افزود: در هفته جاری سواری تیبا در بازار تهران 210 میلیون ریال به خریداران فروخته شد و خودرو سواری پژو 405 نیز بین 275 تا 280 میلیون ریال، سواری پارس سال 350 میلیون ریال به خریداران عرضه شد. به گفته این فعال بازار خرید و فروش خودرو در این هفته، تندر 90 فول ایران خودرو 350 میلیون ریال و تندر 90 فول پارس خودرو نیز 360 میلیون ریال به خریداران فروخته شد.

وی یادآور شد: در هفته جاری قیمت هر دستگاه مگان 2000 فول آپشن دار 890 میلیون ریال و بدون آپشن 850 میلیون ریال و مگان 1600 نیز 660 میلیون ریال قیمت گذاری شد. این کارشناس خرید و فروش خودرو افزود: در این هفته خودرو سواری سمند ال ایکس در بازار بین 275 تا 280 میلیون ریال قیمت داشت و هر دستگاه وانت معمولی یگانه سوز ایران خودرو 120 میلیون به خریداران عرضه شد. بررسی ها حاکی است که قیمت هر دستگاه خودروی سواری مزدا 3 در هفته جاری 118 میلیون تومان و خودروی شاسی بلند آی ایکس 55 215 میلیون تومان در بازار تهران خرید و فروش شده است.یک کارشناس خرید و فروش خودرو در بازار تهران از آشفتگی در بازار خرید و فروش خودرو طی چند روز گذشته خبر داد و گفت: قیمت خودروهای داخلی به طور متوسط حدود 2 میلیون تومان افزایش داشته است، ضمن این که، فروشندگان نسبت به وضعیت بازار تردید داشتند.

ˈامیر حسن شفیعیˈ سپس افزود: اگر چه در چند روز گذشته شاهد افزایش قیمت خودرو در بازار خودرو بودیم، اما این افزایش قیمت سبب رونق نسبی در بازار خودرو شده و نسبت به هفته گذشته تحولات چشمگیری نداشته است. وی با بیان این که، در هفته جاری یک دستگاه پراید فول در بازار 175 میلیون ریال به خریداران عرضه شد، گفت: پژو سواری 206 تیپ پنج و پژو 206 صندوقدار V8 نیز 375 میلیون ریال، خودروی سواری رانا یورو چهار نیز 315 میلیون ریال خرید و فروش شد.


پيوندهای روزانه
آرشيو مطالب

امکانات وب